لوله بازکنی و تخلیه چاه ۲۴ ساعته در تمام مناطق تهران توسط شرکت رهگشا تهران امروز جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۷:۱۰

شرکت پارس کمک با سابقه بسیار درخشان در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه خدمات بسیار ارزنده ای را به همشهریان تهرانی ارائه میدهد. مهم نیست ساکن کدام منطقه از شهر تهران هستید در صورت مشاهده گرفتگی لوله فاضلاب و یا پر شدن چاه فاضلاب فقط کافیست با شرکت پار کمک تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن متخصص چاه بازکن و لوله بازکن خود را به آدرس شما اعزام نماید.

شرکت پارس کمک با سابقه بسیار درخشان در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه خدمات بسیار ارزنده ای را به همشهریان تهرانی ارائه میدهد. مهم نیست ساکن کدام منطقه از شهر تهران هستید در صورت مشاهده گرفتگی لوله فاضلاب و یا پر شدن چاه فاضلاب فقط کافیست با شرکت پار کمک تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن متخصص چاه بازکن و لوله بازکن خود را به آدرس شما اعزام نماید.

خدمات شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه پارس کمک

خدمات شرکت پارس کمک در استان تهران

لوله باز کنی و تخلیه چاه شبانه روزی

گرفتگی لوله فاضلاب ممکن است در مواقع حساس مانند ایام تعطیل و یا ایام عید با وجود شرکت پارس کمک دیگر جای هیچ نگرانی وجود ندارد زیرا شرکت کمک در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل و یا پس از اتمام ساعات کاری تمامی خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را بصورت شبانه روزی ارائه می دهد.

بکار گیری افراد متخصص لوله بازکن باسابقه

شرکت پارس کمک با استخدام افراد متخصص و باسابقه در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه خدمات با کیفیتی را خدمت همشهریان عزیز ارائه خواهد داد که همین امر سبب زیاد بودن مشتریان این شرکت می باشد.

چاه بازکن و لوله بازکن سریع و فوری

شما عزیزان ساکن تمامی مناطق تهران در صورت مشاهده گرفتگی لوله فاضلاب و یا پر شدن چاه فاضلاب منزلتان کافیست با شرکت پارس کمک تماس بگیرید تا متخصص لوله بازکن و چاه بازکن را در کمترین زمان ممکن و سریع و فوری و راس ساعت تعیین شده در محل شما آماده شود تا با تشخیص گرفتگی لوله و همچنین تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب و نشتیابی به رفع مشکل بپردازد. ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تضمینی تضمینی بودن خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی بسیار مهم است چرا که اگر این کار با اصول خاص خود صورت نگیرد نه تنها چاه تخلیه نمی شود، بلکه مشکلات دیگری نیز رخ میدهد و کار را از پیش سخت تر خواهد کرد و سبب نشت چاه می شوند که به مراتب خطرناک تر هستند. به همین خاطر برای آسودگی خاطر مشتریان گرامی، شرکت پارس کمک خدمات خود را ضمانت می کند و به تمامی تعهدات خود عمل خواهد کرد که باکیفیت عالی اقدامات لازم را انجام دهد و شما عزیزان با خیالی آسوده مشکل گرفتگی لوله فاضلاب و تخلیه چاه منزلتان را به  شرکت پارس کمک بسپارید.

عکس

 ((دلیل اصلی محبوبیت شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه پارس کمک در تهران نیز ارائه خدمات تضمینی میباشد))

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه ازران قیمت

برای همه ما بخصوص در این وضعیت اقتصادی دستمزد لوله بازکن و چاه بازکن و همچنین هزینه خدمات لوله بازکنی در تهران و تخلیه چاه بسیار حائز اهمیت بوده ما این نوید را به شما میدهیم که شرکت پارس کمک برای خدمات خود پایین ترین نرخ اتحادیه لوله بازکنی را در نظر گرفته و تمامی خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را با قیمت مناسب و ارزان ارائه خواهد داد.

تجهیزات پیشرفته لوله بازکنی و تخیله چاه

امروزه با پیشرفت تکنولوژی بخصوص در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه تجهیزات پیشرفته ای به روی کار آمده اند که نسبت به گذشته رفع گرفتگی لوله فاضلاب و تخلیه چاه را آسان تر کرده است. و همچنین با استفاده از این تجهیزات میتوان گرفتگی لوله فاضلاب و تخلیه چاه را در زمان کمتر و تخریب کمتر در ساختمان انجام داد.

انواع تجهیزات پیشرفته لوله بازکنی و تخلیه چاه  

دستگاه فنر لوله بازکنی

دستگاه فنر لوله بازکنی

یکی از روش های لوله بازکنی که کمترین آسیب و یا تخریب را به ساختمان وارد میکند استفاده از دستگاه فنر لوله بازکنی می باشد. و نحوه کار فنر لوله بازکنی به این صورت می باشد که نوک فنر قلابی از جنس فولاد مقاوم وجود دارد که با چرخش فنر در لوله اقدام به ازبین بردن مانع در لوله می کند و همچنین علاوه برآن می تواند لایه روبی در لوله که معمولا بر اثر وجود جرم و چربی در لوله به وجود می آید نیز انجام دهد. انتهای فنر نیز بایستی به یک دستگاه محرکه متصل باشد تا با نیروی کافی اقدام به حرکت و چرخش فنر درون لوله کند. در فنر لوله دستی حرکت فنر توسط دست انجام می شود که معمولا برای گرفتگی های جزیی به کار برده می شود. فنر مورد استفاده در دستگاه معمولا بایستی از جنس فولاد باشد تا تحمل ارتعاش و چرخش توسط محرک را داشته باشد.   دستگاه لوله بازکن کمپرس هوا 

دستگاه لوله بازکن کمپرس هوا

یکی از تجهیزات مدرن لوله بازکنی شرکت پارس کمک دستگاه لوله بازکنی کمپرس هوا می باشد که نحوه کار آن به این صورت است که بعد از مسدود کردن مجراهای فاضلاب توسط لاستیک های انبساط، متصل به محل گرفته شده، مقداری تلمبه ی دستگاه را بالا و پایین کنید تا مقداری هوا در درون مخزن متراکم و ذخیره شود (میزان فشار بستگی به جنس لوله دارد). سپس لاستیک بزرگ مخروطی متصل به مجرای تخلیه ی هوای مخزن را بر روی مجرای گرفته شده قرار دهید و پس از فشار آوردن بر روی دستگیره دستگاه تراکم هوا و باز کردن شیر آب ، ضامن دستگاه را با فشار و یکباره به سمت دستگیره بکشید.  با این عمل هوای متراکم شده درون مخزن با فشار به درون لوله هدایت شده و با مانع برخورد می کند. در نتیجه مسیر لوله فاضلاب باز شده و جرم های چسبیده به جداره لوله از آن جدا و همراه آب به سمت چاه هدایت می شود. برای بازکردن لوله توالت های ایرانی و فرنگی نیز از فنر لوله استفاده می کنند که کارشناسان مجرب اغلب توصیه میکنند که برای رفع گرفتگی توالت فرنگی از دستگاه تراکم هوا و یا همان کمپرس هوا استفاده شود. به این دلیل که نوک فنر بسیار تیز بوده و امکان آسیب زدن به جداره توالت فرنگی وجود دارد.

 

ماشین مکنده تخلیه چاه

بسیاری از شرکتهای تخلیه چاه بخصوص شرکت پارس کمک که فعالیت گسترده ای در امر تخلیه چاه دارند از پمپ ساکشن یا کف کش استفاده می کنند. پمپ ساکشن تخلیه چاه یا همان مکنده تخلیه چاه به آسانی فاضلاب درون چاه را مکش کرده و به داخل تانکر حمل فاضلاب منتقل می کند. با استفاده از پمپ ساکشن به راحتی می توان عملیات تخلیه چاه را به پایان رساند و تمام فاضلاب درون چاه را تخلیه کرد. تخلیه چاه با پمپ ساکشن بسیار آسان است. نویسنده: آرزو افشار